ارزش های بنیادین
می 9, 2020
مسئولیت اجتماعی (CSR)
می 9, 2020

تتا به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان مبلمان اداری کشور و همچنین کاملترین مجموعه ارائه دهنده تجهیزات و مبلمان اداری با خدمات متمایز در این حوزه در ايران اهداف  و خط مشی خود را مبتني بر استانداردهای روز دنیا كه قابل دسترسي براي كليه ذينفعان سازمان است، به شرح ذيل اعلام مي دارد:

 

  • تولید ناب:

استفاده از برترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و ماشین آلات روز دنیا و همچنین نیروی انسانی تحصیل کرده، خلاق و پرانرژی، در جهت تولیدی درخور مشتریان و سازمان های ذینفع با در نظر گرفتن تنوعی وسیع در محصولات و طرحی نو در تولیدات.

  • مشتری­ مداری:

كسب رضايت مندی مشتریان و ذینفعان، اعم از خریداران کالا یا خدمات و تامين نیازهای تلویحی و تصریحی ایشان.

  • بهبود مستر:

ارتقاء سيستم يكپارچه مديريت كيفيت از طريق بهبود مستمر در قالب نظام منسجم مشاركتي در تمامي عناصر موثر بر كيفيت وحصول اطمینان از وجود عدم انطباق، بهره برداری بهینه از منابع سازمان، توسعه قابلیت ها و توانمندی های سازمانی.

  • تعهد و اخلاق حرفه ای:

دارا بودن وجدان کاری نسبت به تمامی وظایف و مسئولیت ها، حفظ فضای احترام و رعایت عدالت در مواجهه با تمامی مخاطبین سازمان (کارکنان و مشتریان)، وظیفه شناسی و صرف وقت و توجه کافی در انجام وظایف، پرهیز از قانون گریزی و تضییع حقوق دیگران، شرافت، راستگویی، درستکاری و انتقاد پذیری.

  •  آموزش و سرآمدی نیروی انسانی:

افزایش مهارت و توانمند سازی نیروی انسانی از طریق آموزش و ترویج روحیه کار گروهی، سیاست محوری توسعه نیروی انسانی تتا بوده و می کوشد پرسنلی با استعداد، توانمند و اخلاق محور جذب نموده و پرورش دهد تا مخاطبین شرکت تجربه ای بی نظیر از تعامل با شرکت کسب نمایند.

  • ارائه محصولات و خدمات متمایز:

اهتمام به ارائه کالا و خدمات با کیفیت و خصوصیات منطبق بر خواسته مشتریان از طریق شبکه توزیع، فروش و خدمات گسترده در سراسر کشور و همچنین ایجاد تعامل قوی با جامعه هدف و فعالان صنعت مبلمان اداری و طراحی  داخلی کشور.

دیدگاه ها بسته شده است